Informace pro návštěvníky

K tradičním, a v našem regionu již dobře známým akcím, patří trhy na letišti ve Vyškově.

Na své si zde přijdou opravdu všichni. Ženy nakoupí hezké, módní oděvy a obuv za velmi přijatelné ceny, pro sebe i pro celou rodinu. Sortiment je zde skutečně široký. Mezi letní hity patří proutěný a plastový nábytek na terasy a zahrady, potřeby pro kutily, široká nabídka pro sport a volný čas, hračky pro děti, sluneční brýle, kosmetika, prádlo, potraviny a množství dalšího zboží spotřebního charakteru.

Muži unaveni nákupy se mohou společně posilnit u rozmanitých stánků s širokou nabídkou "specialit" rychlého občerstvení, kde mohou načerpat další síly, například k návštěvě přilehlého leteckého muzea. To jistě stojí za zhlédnutí a určitě bude zajímavé nejen pro příznivce letectví. Unikátní sbírka vojenské letecké i pozemní techniky je během letního období při nedělních trzích vždy zpřístupněna.

Areál letiště se nachází nedaleko města, zajištěna je i pravidelná kyvadlová doprava. Návštěvníci se tedy dostanou bez problémů tam i zpět. Pro ty, kdo raději využijí pohodlí svého automobilu, jsou připraveny rozsáhlé parkovací plochy přímo v areálu letiště.

Trhy můžete navštívit každou sudou neděli, v období od března do prosince, se závěrečným termínem poslední neděli před vánocemi. Vzhledem k již více než desetileté tradici je organizace trhů, kterou zajišťuje Aeroklub Vyškov, dobře propracovaná. Buďte ujištěni, že pořadatelé vyjdou každému návštěvníku maximálně vstříc.

V poslední době Aeroklub investoval nemalé prostředky do úprav prodejních ploch. Návštěvníci se proto nyní pohybují výhradně již jen po zpevněných asfaltových či betonových prostranstvích.

Vstupné na osobu je pouze 10,- Kč za osobu. Parkování automobilů je zdarma.

Pokud nevíte co dělat příští sudou neděli, potěšte své blízké! Máme pro vás ideální řešení - Trhy na letišti ve Vyškově.

Těšíme se na vaši návštěvu

Pro ty z vás, kteří naše trhy navštíví po prvé:

Letiště Aeroklubu Vyškov se nachází mezi Vyškovem a obcí Pustiměř. Z Vyškova jeďte po staré výpadovce č. 430 směr Prostějov a Olomouc. Vjezd do areálu letiště na parkoviště návštěvníků se nachází již asi 100 m za značkou konce obce. Sledujte ostatní provoz. Všichni totiž jedou na "Burzu". Také můžete použít příjezdovou mapku.

Veřejná autobusová doprava:

Z autobusového nádraží:
Odjezdy: 8.07 – 11.05

Zpáteční autobus:
Odjezdy: 11.43 – 13.28 hod.

Další informace na telefonním čísle: 517 333 336