Prodejní a farmářské trhy

Zveme Vás k návštěvě Prodejních a farmářských trhů na Letišti Vyškov.

Již přes 20 let pořádá Aeroklub Vyškov o. s. tyto pravidelné nedělní trhy (každou sudou neděli od dubna do Vánoc – viz. kalendář trhů).

Sortiment zboží prodávaného na trzích není stálý, v průběhu roku se liší ale jde zejména o

• textil – dámský, pánský, široký výběr dětského oblečení,
  • obuv,
  • nábytek z masivu i proutěný, zahradní
  • různé bytové doplňky – záclony, ručníky, povlečení,
  • domácí potřeby – nářadí pro kutily,
  • zelenina a ovoce – dle sezónní nabídky,
  • farmářské výrobky – med, sýry, maso a uzeniny,
  • občerstvení – vždy několik stánků s občerstvením

Trhy pořádáme v areálu Letiště Vyškov.
Zvětšit mapu

Na letiště se dostanete nejlépe vlastním vozidlem.

Můžete využít i pravidelné linky z Vyškovského nádraží SMĚR PUSTIMĚŘ:
Odjezdy: 8.07 a 11.05

Jednotné vstupné: 10 Kč/osoba

Návštěvu nedělních Prodejních trhů můžete spojit i s výletem do 300 metrů vzdáleného leteckého muzea. To jistě stojí za zhlédnutí a určitě bude zajímavé nejen pro příznivce letectví. Unikátní sbírka vojenské letecké i pozemní techniky je během letního období o víkendech otevřena.

Pokud nevíte co dělat příští sudou neděli, potěšte své blízké! Máme pro vás ideální řešení - Trhy na letišti ve Vyškově.

Těšíme se na vaši návštěvu

Pro ty z vás, kteří naše trhy navštíví poprvé:

Letiště Aeroklubu Vyškov se nachází mezi Vyškovem a obcí Pustiměř. Z Vyškova jeďte po staré výpadovce č. 430 směr Prostějov a Olomouc. Vjezd do areálu letiště na parkoviště návštěvníků se nachází již asi 100 m za značkou konce obce. Sledujte ostatní provoz. Všichni totiž jedou na "Burzu". Také můžete použít příjezdovou mapku.

Veřejná autobusová doprava:

Z autobusového nádraží:
Odjezdy: 8.07 a 11.05

Zpáteční autobus:
Odjezdy: 11.43 a 13.28 hod.

Další informace na telefonním čísle: 517 333 336

Historie letiště Vyškov

Víte že letiště Vyškov existuje již od roku 1936 a již od dvacátých let se píše letecká historie města Vyškov?