Bleší trhy

V rámci rozšíření našich služeb našim věrným zákazníkům nově nabízíme Bleší trhy a to v rámci již zavedených a stále oblíbených Prodejních a farmářských trhů na vyhrazeném místě. Přijďte nakoupit nebo prodat co Vám doma překáží a přitom by dobře mohlo posloužit někomu jinému. Vítáme též sběratele všeho možného.

POZOR - Do konce roku 2013 je 1 prodejní místo zcela ZDARMA

Podmínkou je pouze nabídka zboží nekomerečního charakteru: tedy zboží použité, sběratelské či pro Vás zjevně nepotřebné. Pro ostatní prodej využijte prosím nabídky prodeje v rámci Prodejních a farmářských trhů.

Rezervujte si své místo včas!

Vyhrazené místo pro bleší trhy bude vždy betonový prostor před hangárem:

Pro Váš prodej Vám rádi zapůjčíme stolek složený z naskládaných dřevěných palet překrytých deskou z hobry (limitovaný počet stolů).

Vstup pro prodejce je od 07:00hod každou neděli současně s Prodejními a Farmářskými trhy. Viz kalendář termínů konání.

Pro další informace a Vaše dotazy prosím kontaktujte:

František Pospíšil
člen rady aeroklubu
- ekonomika aeroklubu
- organizace prodejních trhů
e-mail: frantisek.pospisil@aeroklubvyskov.cz
Michal Linhart
člen rady aeroklubu
- prezentace aeroklubu, členská základna
- organizace leteckého výcviku, vyhlídkových a seznamovacích letů
e-mail: michal.linhart@aeroklubvyskov.cz