Den otevřených dveří Aeroklubu Vyškov

Tato již tradiční akce se uskuteční 10. září 2016 od 10:00h na letišti Vyškov. Je určena všem zájemcům o létání ale i rodinám s dětmi, kteří se rádi podívají na "báječné muže na létajících strojích".

Na této akci se seznámíte s možnostmi leteckého výcviku v Aeroklubu Vyškov a to v kategoriích SPL, TMG, ULL a PPL. Shlédnete mnoho leteckých ukázek a budete mít možnost vyhlídkového letu na mnoha různých letadlech.

Pro Vaši zábavu připravujeme:

• vyhlídkové lety letouny Cessna-172, C-303 a AN-2 nad Vyškovem a okolím
  • navijákové seznamovací lety s moderními kluzáky DG-500ET a DG-1000S
  • akrobatické vystoupení na kluzácích (DG-1000S, MDM-1 Fox) a motorových letadlech (Z-526, L-50, Sbach-300)
  • akrobatické freestyle vystoupení Marka Hyky na letadle Sbach-300 (2. vícemistr ČR 2011 v kategorii Unlimited, 5. místo MS 2010 v kategorii Advanced)
  • ukázka letecké techniky Armády ČR, skupinové lety řady Z-526 (Follow me)
  • vrtulníky R-44, Bell 206, ukázky dalších letadel a ULL, představení klubu leteckých modelářů
  • prohlídka letecké techniky, letiště a leteckého muzea

Samozřejmostí je občerstvení a zábava i pro Vaše děti. Přijďte s námi strávit příjemný den.

Plakát akce ke stažení

Výcvik na kluzácích

Víte že Aeroklub Vyškov poskytuje všem zájemcům výcvik na kluzácích? A že tento výcvik není dražší než 25 tis Kč? Pokud si chcete vyzkoušet výcvik na kluzácích, není nic jednoduššího, než přijít na letiště a během seznamovacího letu si vyzkoušet zda je to pro Vás ten správný koníček.